Děkujeme Vám za Vaší podporu!

Před dvěma lety jsme založili naší komunitu a stále existujeme a posouváme se! Za ty dva roky jsme spolupořádali dvě větší konference (Xamarin DevDays a Xamarin Prague Days, Xamarin Update-Days), předávali naše zkušenosti formou meetupů a workshopů (dokonce 1x v rámci mDevCampu) a dokonce i příjemných posezení u našeho Xamarin Beer. Máme několik silných partnerů (Microsoft, Skeleton Software, ImpromptMe). Náš Meetup je oficiálně součástí DotNetFountantion organizace!

Splnil se nám cíl dostat do České Republiky Jamese Montemagna a navázali jsme vztahy s Čechy v Xamarinu (Marek Šafář, Vašek Vančura atd.). Jeden z našich organizátorů vlastní titul Microsoft MVP. Díky Nám se stal Xamarin tématem na největších českých .NET vývojářských akcích (TechEd, ShowIT)! V neposlední řadě účíme a mentorujeme žáky Střední průmyslové školy na Proseku!

James Montemagno (mDevCamp)

A tím určitě nekončíme. Máme v plánu dále rozšiřovat obecné povědomí o naší oblíbené technologii. Jak na našem facebooku i twitteru a nově i na tomto našem blogu. Dále plánujeme pořádání nových Xamarin Beer, v rámci naší komunity budeme spolupracovat s novým FullStackMeetupem.

Ale bez vaší podpory by to nešlo! Proto Vám děkujeme za Vaší přízeň a Váš feedback!

Váš Xamarin Developers Group Czech team!